fbpx

Пропонуємо Вам повне обслуговування: Фулфілмент

Наша кур’єрська служба відкрила новий напрямок послуг, таким чином, надаючи своїм клієнтам повний комплекс логістичних операцій. Зараз прийнято називати даний комплекс терміном “фулфілмент” (від англійського fulfillment “виконання, виконання”).

Фулфілмент – комплекс заходів з моменту оформлення замовлення покупцем і до моменту отримання ним товару. У застосуванні до діяльності фірми даний ряд операцій включає в себе наступні пункти:

  • складське зберігання і облік товарів;
  • прийом замовлень і їх обробка;
  • комплектація і упаковка замовлень;
  • доставка замовлень;
  • відвантаження товарів в пункті видачі;
  • отримання оплати від покупців;
  • своєчасний розрахунок з контрагентами;
  • складання фінансової звітності;
  • робота з поверненнями.

Залежно від бізнес-завдань компанії, клієнт може вибирати будь-які послуги з вищевказаного списку або повний комплекс.

Тепер більш детально розповімо про вищевказаних пунктах.

Для товарів різних компаній на складі фулфілмента існують окремі зони. Також склад може ділитися на зони в залежності від товарних категорій. Доступ до товарів мають тільки відповідальні співробітники, які є матеріально відповідальними. Ми працюємо не з будь-якими товарами. Ми не будемо зберігати те, що закон забороняє реалізовувати дистанційно. Доступ до руху товарів і складським залишкам надається в режимі online. Фулфілмент-центр завжди приймає товар на склад поштучно. Кожен товар буде пораховано і промаркований. Після перерахунку товару, де записується вага і обсяг кожної одиниці. По завершенні цього процесу менеджер компанії відправника отримує інформацію про те, що товар прибув.

Замовлення на доставку приймаються відповідальними менеджерами. Дані про замовлення заносяться в базу. При відправці замовлення в нашу кур’єрську службу або при передачі його компанії-партнеру, замовлення присвоюється унікальний номер, який відправляється клієнтові. Стан замовлення завжди можна відстежити на сторінці нашого сайту.

Упакувати товар так, щоб ніщо не завадило йому доїхати в цілості й схоронності – наше завдання. Ми враховуємо побажання клієнтів за якістю і формі пакувального матеріалу. Виконуємо комплектацію будь-якої форми складності.

Додатковим бонусом для наших партнерів служить можливість отримання замовлень в нашому пункті видачі в центрі Києва.

Ми приймаємо готівкові кошти від клієнтів наших партнерів, при цьому повністю гарантуючи збереження грошових коштів. Розрахунок з контрагентами відбувається не рідше двох разів на тиждень.

Фінансова звітність надається раз на тиждень. Найчастіше – за індивідуальним запитом.

Для будь-якої компанії повернення – це неприємний момент. Але цього не уникнути. Ми обробляємо повернення якісно: самостійно забираємо товар у компаній-партнерів (якщо товар був переданий їм на доставку), розукомплектовують замовлення, повертаємо на склад або передаємо назад клієнту.

Ми готові якісно виконувати будь-які роботи, передані нам на виконання! Сподіваємося, що Ви знайдете в нас надійного партнера!

Ваш e-mail (обов'язково)

Повідомлення

Введіть символи з зображення:

captcha