fbpx

FAQ 1: У мене інтернет-магазин. Як почати працювати?

У розділі “Для інтернет-магазинів” вказаний список наших послуг і тарифів. Вам досить вибрати найбільш підходящий для Вас варіант співпраці і повідомити нам через форму зворотного зв’язку або зв’язатися іншим зручним способом. Так само Вам необхідно завантажити архів із зразком файлу заявки, ознайомитися з правилами заповнення заявки, заповнити і вислати нам анкету. Завантажити архів можна тут.

FAQ 2: Послуга «прийом грошей + кур’єрська доставка»

Кур’єрська служба Shvidko представляє послугу доставки та прийому грошей. Для цього необхідно укласти договір на доставку. Згідно договору ми зможемо оформити товарні чеки і доставити товар покупцеві. Оплата за товар буде переведена на розрахунковий рахунок або передана будь-яким іншим зручним способом. 

FAQ 3: Послуга відповідального зберігання товарів

Кур’єрська служба Shvidko надає додаткову послугу з відповідального зберігання товарів інтернет-магазинів для максимально швидкої кур’єрської доставки. Ця послуга ідеальна для клієнтів, які:

  • не мають своїх складських приміщень;
  • використовують вид доставки “Самовивезення” з нашого офісу. Клієнт може отримати своє замовлення через декілька хвилин після замовлення на сайті;
  • економлять гроші і час на щоденну доставку товару;
  • знаходяться в іншому місті і бажають максимально швидко здійснювати доставку по Києву

Співробітниками кур’єрської служби Shvidko можлива комплектація замовлень за умови чіткого маркування товару. 

При зберіганні товарів на нашому складі, необхідно тільки оформити замовлення і передати нам інформацію про клієнта і замовленні. Звертаємо Вашу увагу, що за відсутності заявок на доставку термін зберігання становить 1 (один) місяць після чого відправляється на утилізацію.

FAQ 4: Послуга «самовивезення замовлення з офісу»

Самовивезення – послуга служби кур’єрської доставки Shvidko ідеально підходять для інтернет-магазинів які не мають свого офісу або не мають можливості видавати замовлення. Вартість послуги договірна.

FAQ 5: Що таке послуга самовивезення?

Вид доставки “Самовивезення” – це найпростіший і дешевий спосіб передачі замовлення інтернет-магазину. При відсутності власного офісу чи не зовсім зручного розташування для клієнтів є сенс скористатися видом доставки “Самовивезення” з нашого офісу. Це дуже зручний вид доставки для клієнтів які не бажають чекати приїзду кур’єра, хочуть максимально швидко отримати своє замовлення, перебувають проїздом в місті або просто не бажають платити за доставку. Для оформлення заявки на “Самовивезення” необхідно заповнити заявку з поміткою “Самовивезення”. Після отримання інформації наш співробітник видасть замовлення і, при необхідності, отримає за нього оплату. 

FAQ 6: Послуга «доставка товару на вибір»

При електронній торгівлі часто виникає потреба доставки товару на вибір (одяг, взуття і т.д). Наша кур’єрська служба надає послугу з доставки до клієнта декількох одиниць товару для вибору. Вартість даної послуги складає + 15 грн до базового тарифу.

FAQ 7: Отримання товару у постачальника

Для збільшення швидкості доставки отримання товару для доставки можливо у Вашого постачальника. Вартість послуги складає 30 грн при вазі вантажу до 1 кг + 5 грн кожний наступний кг.