fbpx

Кур’єрська служба Shvidko

Доставка це наша професія! Ви – інтернет-магазин, юридична або приватна особа, для всіх підберемо зручний варіант співпраці!

Кур’єрська служба Shvidko надає наступні послуги:

Список логістичних послуг з кур’єрської доставки постійно розширюється. Ми зібрали найбільш часто задають (FAQ), пов’язані з процесом доставки, в окремому розділі. Також максимально розгорнуто описали на сайті тарифи, що б Ви могли ознайомитися з можливостями нашої кур’єрської служби і вибрати для себе підходящі сервіси.

Послуги фулфілмента

Кур’єрська служба “Shvidko” надає повний комплекс послуг (з моменту оформлення замовлення і до отримання його покупцем), який прийнято називати терміном “фулфілмент”. Клієнт може скористатися повним списком операцій або вибрати їх на свій розсуд. Ми не нав’язуємо обов’язкові пакети послуг. Замовник вільний в своєму виборі, і може скільки завгодно послуг з вищенаведеного списку.

Ви можете зайнятися виключно питаннями асортименту товарі0в та фінансів. Решту ми візьмемо на себе. Навіть просування вашого ресурсу в інтернет, ми готові взяти на себе. У даній сфері у нас є багаторічний досвід. Детальніше читайте в розділі просування бізнесу в Інтернеті.

Наша репутація – запорука якості наших послуг

Одним з основних питань клієнтів є гарантія збереження вантажу. Кращим аргументів ми вважаємо нашу надійну репутацію, яка закріпилася за багато років співпраці з нашими партнерами. Якісне виконання своєї роботи відбилося у наших відгуках.

Якщо Ви не знайшли на сайті відповіді на питання, що цікавлять, ми завжди будемо раді на них відповісти по телефону або по електронній пошті info@shvidko.com.ua Колектив нашої кур’єрської служби завжди радий плідній співпраці.